Zajęcia literackie w Bibliotece Publicznej

Urodziny w Przedszkolu

Wspólne przeprowadzenie eksperymentów oraz poznanie stanów skupienia wody

Dużym osiągnięciem Naszego Przedszkola był udział i zajęcie wysokiego II miejsca (w kategorii I- soliści) reprezentantki naszej grupy- Oli Daśko w VIII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Niech kolęda w świat popłynie..." Organizatorami konkursu byli: Starosta Powiatu Wołomińskiego, Wójt Gminy Jadów, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Urlach.

Spośród wielu uczestników Ola spisała się znakomicie! Jesteśmy tym bardzo zaszczyceni. Gratulujemy Oli i jej Rodzicom!

W ramach doradztwa zawodowego "Gumisie" i "Tygryski" wspólnie udały się na małą wycieczkę do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wołominie. Celem wyjścia było przybliżenie dzieciom charakteru pracy urzędników i poznanie organizacji pracy urzędu.

Program artystyczny w wykonaniu wnucząt

Warsztaty kulinarne z mamą Ady i Laury (Panią Żanetą i Panią Joasią), wspólne pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków :-)

Warsztaty plastyczne z Rodzicami