Grupa I "Maleństwa"

krasnal

Jesteśmy młodszą grupą trzylatków. Na pasowaniu otrzymaliśmy nazwę KRASNALE. Jest nas obecnie dwadzieścioro. Lubimy się razem uczyć przez zabawę.
Wychowawca Ewa Lipiec – Sapija

pszczołki logo„Pszczoła to jest owad mały,

ale wielce doskonały.

W ulu domek ma

I pracuje tam co dnia.

Zapyla kwiaty, daje nam miód,

Malutka pszczółka to wielki cud! (…)”

„Pracowita Pszczółka”

Autor: Agata i Jacek Szaniawscy

„PSZCZÓŁKI”- to My- wesoła grupa starszych trzylatków.

Do przedszkola chętnie przychodzimy i wszyscy wspólnie się bawimy. Za mamą i tatą wcale już nie tęsknimy. Nasze główki pełne pomysłów mamy. Tańczymy, wesołe piosenki śpiewamy. Uwielbiamy plastykę, muzykę i gimnastykę. Przez cały dzień dobry humor mamy.

O porządek zawsze dbać się staramy i obiadki wszystkie zjadamy. Na swych leżaczkach odpoczywamy i sił do dalszej pracy nabieramy. Chętnie nowe rzeczy poznajemy

i na odkrywanie świata się przygotowujemy. Bajeczek też grzecznie słuchamy i z ich bohaterami mile czas spędzamy. Dbamy również o nasze zdrowie- lubimy skakać, biegać i ćwiczyć. Na podwórko codziennie chętnie wychodzimy i na przedszkolnym placu zabaw bezpiecznie się bawimy. Wspólnie sobie pomagamy. Dla naszych wszystkich kolegów i koleżanek serdeczny uśmiech mamy. Kodeksu Przedszkolaka przestrzegamy. A gdy zdarzy nam się trochę popsocić to umiemy zawsze ładnie przeprosić. Dużo rzeczy robić już potrafimy sami- bo jesteśmy pracowitymi PSZCZÓŁKAMI!

"Zobacz sam
jak Gumisie skaczą
tu i tam
Gumiś to fajny miś".

gumisie

Wychowawca - mgr Aneta Laskowska
Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa składa się z 11 dziewczynek i 13 chłopców. Każdy dzień wypełniany jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami lub pobytem na świeżym powietrzu. W przedszkolnej "zerówce" przygotowujemy się już do szkoły. Nigdy jednak nie zapominamy o wzajemnej życzliwości i szacunku. Edukacja łączy się z zabawą przez co dzieci zdobywają wiadomości i umiejętności. Uczęszczamy na zajęcia dodatkowe- taniec, szachy, gimnastykę korekcyjną, rytmikę  oraz robotykę.

pracusie